Спиралата Big Volume Explosion от Eveline Cosmetics придава експлозивен обем без граници, осигурява перфектно покритие и прецизно разделение на всяко косъмче на миглите, наситен, черен цвят. Иновативна четка Big Brush създадена за специални задачи с 20 реда гъвкави гребени, подредени в различни посоки, осигурява перфектно покритие на всяко косъмче на миглите и невероятен ефект на гъсти мигли. Миглите са с плътен черен цвят. Дълготрайност през целия ден, без слепване и ронене на спиралата.
Начин на употреба: Нанесете спиралата директно върху миглите от корена до върха.
Доставка
Доставката на пратки се извършва с Еконт/ Спиди в България. Всяка пратка има опция "Преглед на съдържанието" преди плащане на наложения платеж.
Цени
Стойност на доставка до офис на Спиди - 4.09лв., а до адрес - 5.72лв
Стойност на доставка до офис на Еконт - 5.26лв., а до адрес - 6.53лв.
За поръчки над 49 лв., безплатна доставка до офис на Спиди.
Срок за доставка: 2 - 5 работни дни
Поръчки, получени след 14:00 часа, се обработват на следващия работен ден. Поръчки, получени в събота и неделя, се обработват в понеделник.
Поръчки, получени в дни на национални и официални празници, се обработват в първия работен ден, следващ празниците.
Връщане
Ако поради някаква причина не сте удовлетворени от закупения продукт, можете да го върнете в срок от 14 дни от датата на получаване.